WORK AND STUDY CANADA – NOVI PROGRAM

Organizatori programa za Kanadu posetili su naš region i održali prezentaciju sa svim detaljnim informacijama vezano za program Work and Study Canada – grad Vankuver.

Nekolicinu studenata smo poslali na program u protekle dve godine, a sada i zvanično započeli saradnju sa kanadskim organizatorima. U mogćnosti ste da čujete informacije iz prve ruke onih koji su već prošli kroz nešto za šta se vi tek spremate.

Work and Study Canada
Vankuver

Cilj programa

Cilj programa je da se usavršite, dobijete sertifikat po završetku koledža i prođete kroz iskustvo rada u struci. Na kraju programa dobijate mogućnost da legalno podnesete zahtev za trajni boravak i državljanstvo.

Uslovi za prijavu

• Određen status u svojoj zemlji – zaposlen ili student
  • Povezanost između trenutnog statusa (srednje škole/fakulteta) i smera koji želite da studirate u Kanadi
  • Stanje na računu koje dokazuje da možete pokriti troškove svog boravka
  • Poznavanje engleskog jezika

Velika prednost ovog programa je što ne postoji starosna granica i uslov da ste student.

Dve opcije Work and Study Canada programa

• 6 + 6 – Prvih 6 meseci studiranja i 20 sati dozvoljenog rada nedeljno + 6 meseci rada u struci koji pronalazi koledž pri čemu su u opticaju preko 120 kompanija sa kojima sarađuju
  • 12 + 12 – Isti princip kao i 6 + 6 meseci

Smerovi na koledžu i cena

Trenutno su u opticaju dva smera : Business Management i Hospitality.

Business Managment – Biznis menadžment

Predavanja svaki radni dan 09-15h

• 6+6 iznosi 6,190$ + 300$ application fee
  • 12+12 iznosi 14,050$ + 300$ application fee

Hospitality – Ugostiteljstvo

Predavanja dva puta nedeljno 09-18h

• 6+6 iznosi 7.070 $ + 300$ application fee
  • 12+12 iznosi 14,050$ + 300 $ application fee

Način plaćanja

Pre programa i dobijanja vize plaća se samo prva rata koledžu u iznosu od $1013, viziranje $235, aplikacija $300 i avionska karta koja se kreće između 650-900€.

U prvih 6 meseci programa se na mesečnom nivou isplaćuje ceo iznos stoga kako budete zarađivali u Kanadi pokrivaćete troškove za ratu, smeštaj i džeparac.

Kontakt

Za više informacija o programu Work and Study Canada kontaktirajte našeg agenta pozivom ili na Viber : 060/444-3463