Najpopularnije lokacije se razgrabe odmah na početku sezone prijava, zato ti dajemo mogućnost – do 10. septembra online rezerviši Work and Travel destinaciju po tvojoj želji i meri.

Rezerviši Work and Travel destinaciju jer od nje zavise

• izbor poslodavca i pozicije
  • mogućnosti za drugi posao
  • blizina naših lokalnih kancelarija u Americi
  • način života kojim ćeš živeti
  • kako ćeš provoditi slobodne dane

Najtraženije lokacije u poslednjih nekoliko godina

• Ocean City
  • Martha’s Vineyard
  • Block Island
  • Nantucket
  • Lake Placid …..

Svaka destinacija ima neke svoje specifičnosti, ako ti treba savet slobodno nas kontaktiraj.

Rezerviši na vreme

Važenje rezervacije

• Rezervacija važi za studente koji imaju konverzacijski nivo znanja engleskog jezika
  • Rezervacija se potvrđuje nakon evaluacije znanja engleskog jezika, statusa studenta i uspeha na fakultetu sa zaposlenima u Experience agenciji (očekuj poziv iz naše kancelarije!)
  • Rezervacija važi za studente koji se prijave na program najkasnije do 30. septembra 2018. godine
  • Ukoliko broj rezervacija premaši broj slobodnih pozicija na nekoj lokaciji, prednost imaju studenti koji su već bili na programu preko Experience agencije, a zatim oni koji su ranije izvršili rezervaciju.

Izaberi svoju Work and Travel destinaciju