Poklanjamo put u Kaliforniju za Work and Travel studenta

Work and Travel studenti na putovanju u KalifornijiGde ćeš putovati tokom svog Work and Travel leta?

Jednom našem studentu ili studentkinji POKLANJAMO BESPLATNO PUTOVANJE U KALIFORNIJU po završetku radnog dela Work and Travel programa!

Krajem 2017. u prvom kolu našeg darivanja povodom 10 godina postojanja Experience agencije našim studentima smo poklonili tri besplatne povratne avio karte do Amerike, a u drugom kolu u saradnji sa All Friends agencijom poklanjamo besplatno putovanje u Kaliforniju!

• Da biste UČESTVOVALI U DARIVANJU potrebno je da se prijavite na Work and Travel program najkasnije do 20. marta 2018. godine u bilo kojoj Experience kancelariji u Srbiji, BiH ili Hrvatskoj
  • IZVLAČENJE DOBITNIKA je 23. marta 2018. godine u Experience kancelariji u Banja Luci.

Vredi iščekivati izvlačenje jer je poklon sjajan! Devet dana zabave i San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Hoover Dam i Grand Canyon!

Sve informacije i plan putovanja možeš pogledati OVDE

Da li ćeš baš ti imati sreće da za DŽ obiđeš neka od najlepših mesta Zapadne obale – Golden Gate, Santa Monicu, Beverly Hills, kazina Las Vegasa, nestvarnu prirodu najvećeg kanjona na svetu…

Ako si već prijavljen na Work and Travel program u Experience-u ostaje ti samo da čekaš izvlačenje.

Ako tek planiraš da se prijaviš, imamo još dobrih pozicija i lokacija za svačiji ukus. Da porazgovaramo o svemu što te zanima i pogledaš otvorene ponude, poseti najbližu Experience kancelariju:

• BEOGRAD Smiljanićeva 3
  • NOVI SAD Radnička 16
  • SUBOTICA Korzo 9BANJA LUKA Vojvode Stepe Stepanovica 95a
  • SARAJEVO Skenderpašina 1
  • DOBOJ Vojvode Misica 54
  • PALE Ekonomski faluktet Pale, kancelarija 101
  • ZAGREB Gacka 16
  • OSIJEK Hrvatske Republike 19d

Da li te zanima kako su izgledala izvlačenja dobitnika besplatnih avio karata? Imali smo tri izvlačenja, u Beogradu, Novom Sadu i Banja Luci.

Beogradsko izvlačenje pogledaj OVDE

Kako je bilo u Novom Sadu možeš videti OVDE

U Banja Luci su imali u muziku uživo, a kako su zvučali pogledaj OVDE

2 thoughts on “Poklanjamo put u Kaliforniju za Work and Travel studenta

1. Zdravo svima, bilo bi divno kada bih dobila ovaj divan poklon ove godine. Amerika je uvek bila moj san. Na neki uvek je bila nedostizna u mojim mislima jer sam svesna da opet mi zivimo u Srbiji gde moramo godinama da radimo da bismo obezbedili sebi takav luksuz kao sto je L.A, Las Vegas i San Francisko. Zelim svu srecu svim takmicarima kao i sebi. ?

2. Zdravo, zelja mi je upoznati novu kulturu, raditi i studirati u Americi (Kaliforniji).

Comments are closed.

Komentari su zatvoreni