Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas o novim pravilima za sezonu 2012/13 a u vezi sa programom ’Work and Travel’. Naime, jedna od novina je i proširenje kulturne komponente programa. Pored već postojeće obaveze da se jednom mesečno javljate vašim Sponzorima ( monthly report evaluation) jedna od obaveze je i da dvaput mesečno posetite kulturne dogadjaje (odlazak u muzeje, galerije, na muzičke koncertre, festivale, poseta monumentalnih zdanja i drugo). Takodje, jednom mesečno bićete u obavezi i da učestvujete u aktivnosti lokalne komune. Sve gore navedene aktivnosti prijavljivacete vašim Sponzorima tokom trajanja programa. Suština istih je da se poveca interakcija izmedju studenata koji su učesnici programa i lokalnog stanovništva kao i širenje domena kulturne komponente programa što program kulturne razmene u svojoj biti i jeste . Ukoliko imate pitanja, slobodno nas kontaktirajte.