Experience avion je spreman za poletanja! Nakon više od 10 godina poslovanja, nešto što je krenulo kao mašta postalo je realnost! Ispunio se san o Experience avionu koji će prevoziti naše, ali i sve druge Work and Travel studente.

Nakon kupovine, sređivanja papirologije i brendiranja, Experience avion danas napokon poleće sa aerodroma u Irskoj ka Balkanu.

Posebna čast nam je što će avion iz Irske dovesti naš bivši student, a sada pilot.  Kapetan Milan Marković je dve godine proveo u Americi na Work and Travel programu, danas radi u jednoj svetskoj avio kompaniji, ali odazvao se našem pozivu da baš on prvi provoza Experience avion.

Milane, veži se, polećemo!

U periodu od kraja maja do sredine juna naš avion prevešće nekoliko hiljada studenata iz Srbije i Crne Gore, leteće sa aerodroma iz ovih država i sletati u New York-u.

Želiš li i ti da letiš sa nama? Iskoristi promo cene u naredne dve sezone!

Rezerviši po jeftinijoj ceni karte za leto 2019. ili 2020.

• Za prvih 150 studenata koji se jave, obezbedili smo promo cenu od 99 eur za povratnu kartu
  • Redovna cena povratne karte u naredne dve sezone biće 299 eur.

Cene su sa svim uračunatim taksama.

Rezerviši na vreme! Rezervacija se ne naplaćuje, a ponuda traje dok ima slobodnih karata.

Proveri dostupnost i rezerviši