Jer važna je pažnja

Work and Travel studenti, došlo je vreme da mislite o suvenirima i poklonima koje treba spremiti za one koji čekaju kod kuće.

Napravili smo listu cool poklona, da vam pomogne kada ponestane inspiracija:

Da ne košta ništa

• Prikupite kamenčiće, školjke, grančice … sve to ubacite u teglice, napišite Made in USA i poklonite nekome deo Amerike

• Napišite na parčetu papira nečije ime i uslikajte kada ste npr. na Times Square-u. Posle tom nekom poklonite tu fotografiju.

• Pokupite mape gradova u koje budete putovali (uglavnom ima da se uzmu besplatno na aerodromima, stanicama ili turističkim biroima) i poklonite nekome sa željom da mu/joj ta mapa uskoro zatreba.

• Kod nas je počela prijava za Work and Travel sezonu 2018. i trenutno imamo akciju 90% popusta na prijavu ali i prijavu 2 za 1. Ako planirate da se prijavite i za sledeću godinu poklonite nekome besplatnu prijavu.

Low budget

• Magnet je klasika.

• Razglednice su takođe odlična ideja pogotovo ako na poleđini ispišete neku lepu poruku. I da, ne morate ih slati već i lično odneti.

• Majice I love NY koje stižu direkt iz New York-a su svakako hit.

• Ceger platnene torbe ima da se kupe u svakoj radnji sa suvenirima i super su poklon za mame, bake, tetke… Da imaju kada idu u prodavnicu i ne uzimaju plastične kese, a time doprinose zaštiti planete od zagađenja. Eto, dupla korist.

• Planeri, sveske i olovke su nešto što 99% devojaka obožava, a još ako su sa motivima USA gradova i preletele pola sveta, pa milina.

• Na ulicama velikih gradova uglavnom imaju da se kupe slike ili crteži nekih znamenitosti tog mesta. Da li će tako nešto od jeseni krasiti zidove tebi dragih ljudi?

• USA slatkiši i slaniši, zašto da ne? Napravi paket kojim ćeš počastiti društvo.

Skuplji pokloni

• Tiffany nakit, pa nema žene koja ne bi volela da dobije tu malu plavu kutijicu. Da, znam da Tiffany asocira na dijamante i luksuz, ali imaju i vrlo pristupačan srebrni nakit. Vredi pogledati.

• Američki brendovi su ipak povoljniji u USA nego u Evropi pa treba misliti i o tome.