Work and Travel studenti na putovanju u KalifornijiGde ćeš putovati tokom svog Work and Travel leta?

Jednom našem studentu ili studentkinji POKLANJAMO BESPLATNO PUTOVANJE U KALIFORNIJU po završetku radnog dela Work and Travel programa!

Krajem 2017. u prvom kolu našeg darivanja povodom 10 godina postojanja Experience agencije našim studentima smo poklonili tri besplatne povratne avio karte do Amerike, a u drugom kolu u saradnji sa All Friends agencijom poklanjamo besplatno putovanje u Kaliforniju!

• Da biste UČESTVOVALI U DARIVANJU potrebno je da se prijavite na Work and Travel program najkasnije do 20. marta 2018. godine u bilo kojoj Experience kancelariji u Srbiji, BiH ili Hrvatskoj

• IZVLAČENJE DOBITNIKA je 23. marta 2018. godine u Experience kancelariji u Banja Luci.

Vredi iščekivati izvlačenje jer je poklon sjajan! Devet dana zabave i San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Hoover Dam i Grand Canyon!

Sve informacije i plan putovanja možeš pogledati OVDE

Da li ćeš baš ti imati sreće da za DŽ obiđeš neka od najlepših mesta Zapadne obale – Golden Gate, Santa Monicu, Beverly Hills, kazina Las Vegasa, nestvarnu prirodu najvećeg kanjona na svetu…

Ako si već prijavljen na Work and Travel program u Experience-u ostaje ti samo da čekaš izvlačenje.

Ako tek planiraš da se prijaviš, imamo još dobrih pozicija i lokacija za svačiji ukus. Da porazgovaramo o svemu što te zanima i pogledaš otvorene ponude, poseti najbližu Experience kancelariju:

• BEOGRAD Smiljanićeva 3
  • NOVI SAD Radnička 16
  • SUBOTICA Korzo 9BANJA LUKA Vojvode Stepe Stepanovica 95a
  • SARAJEVO Skenderpašina 1
  • DOBOJ Vojvode Misica 54
  • PALE Ekonomski faluktet Pale, kancelarija 101
  • ZAGREB Gacka 16
  • OSIJEK Hrvatske Republike 19d

Da li te zanima kako su izgledala izvlačenja dobitnika besplatnih avio karata? Imali smo tri izvlačenja, u Beogradu, Novom Sadu i Banja Luci.

Beogradsko izvlačenje pogledaj OVDE

Kako je bilo u Novom Sadu možeš videti OVDE