Viva Las Vegas

Viva Las Vegas…ovim se jednostavno moze opisati moj boravak u ovom zaista specificnom gradu! Zivot i rad u Las Vegasu je za mene bio jako uzbudljiv, konstantno su se smenjivali lepi i ne tako lepi trenuci. Zivot u USA donosi razna iskusenja ali te na kraju i ojaca,to je sigurno. Bez obzira da li krenes sam ili sa nekim tamo ces sresti jos hiljade studenata iz svih krajeva sveta koji dele tvoje ambicije, strepnje svakodnevne probleme i nikad nisi sam. Za mene je najvrednije od svega bilo to sto sam imala priliku da pricam sa ljudima iz celog sveta, da odem u Los Andjeles i vidim ono sto sam do tad gledala samo na televiziji, San Francisko i NY ne treba propustiti. Moj savet je da naravno idete preko agencije EXPERIENCE, jer su u svakom momentu bili uz nas, i da dok ste u Americi pokusate da proputujete sto vise jer su uspomene i iskustva sa tih putovanja zaista vecne i nesto najvrednije sto iz USA mozete da vratite u Srbiju.

Milica Pesterac, 2008.