Wisconsin Dells – Jelena Peric

Pre svega Amerika nam je pruzila jedno neverovatno i nezaboravno iskustvo. Toplo preporucujemo svima koji su u mogucnosti da odu i osete cari Work and Travel programa :)
Odlucili smo se za Wisconsin Dells kao nasu lokaciju. Kao prvi posao izabrali smo Pizza Ranch, a drugi smo pronasli tamo – Hilton Garden Inn hotel. Wisconsin Dells nudi mnogo zabave, za koju nazalost necete imati vremena. Mesto je malo i ljudi su veoma prijatni i usluzni. Upoznali smo mnogo studenata iz drugih zemalja, kao i lokalaca, sa kojima smo i danas u kontaktu. Za nas je to bio najveci dobitak ovog programa i razlog zasto, kada bi isli ponovo, ne bi izabrali drugo mesto. Druga najbolja stvar koja nam se desila je sto smo uspeli da posetimo Chicago i New York. Evo par slika da vidite kako smo se proveli :)

Specijalan gost & prezentacija programa

Sutra, 02. Decembar, 2014. u 10:00 je prezentacija Work and Travel programa!!!

Specijalan gost Rajan Roulands,
savetnik za odnose sa javnošću Ambasade SAD

Prezentacija ce se odrzati na Pravnom Fakultetu za privredu i pravosudje

Vidimo se!

Sezona 2015

Pocelo je pocelo :)

Dragi studenti,

sezona Work and Travel USA 2015  je pocela – prijavite se sto pre i obezbedite najbolje poslove i velike popuste!

Vidimo se u Novom  Sadu, Beogradu, Doboju i Banja Luci :)

Vas Experience Team

Nova adresa u Beogradu

Drugari,

u BGu smo se preselili u veci i lepsi prostor – adresa je Smiljaniceva 3 (samo 200m od stare kancelarije)!

Prijave su pocele. Vidimo se.

Catch your Experience

Uskoro nova adresa u Banjoj Luci i Doboju

Dragi studenti,

uskoro cemo biti na novoj adresi u Doboju – javljamo detalje!

a u Banjoj Luci se otvara nova EXPERIENCE Work and Travel kancelarija!!!!

Vidimo se! :)